Ce a spus Gică Hagi, după remiza cu FCSB: „L-am așteptat mult”

Ce a spus Gică Hagi, după remiza cu FCSB: „L-am așteptat mult”

Gheorghe Hagi, antrenorul de la Farul, a vorbit la finalul meciului cu FCSB, scor 1-1. Tehnicianul și-a felicitat jucătorii pentru partida făcută. Farul a reușit să obțină un punct din meciul cu FCSB de duminică seara, iar acum este pe locul 11 în clasamentul Superligii cu 23 de puncte obținute în cele 20 de partide disponibile. Gică Hagi, după Farul - FCSB: „L-am așteptat mult pe Cojocaru” Gică Hagi consideră că echipa lui a arătat bine. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor