Darius Olaru a surprins, după Farul - FCSB: „Eu am cerut”

Darius Olaru a surprins, după Farul - FCSB: „Eu am cerut”

Farul - FCSB 1-1. Darius Olaru, marcatorul golului roș-albaștrilor, a comentat remiza echipei lui și a făcut o declarație surprinzătoare. Olaru, recunoscut pentru faptul că vrea să joace în fiecare meci, a declarat că a cerut să fie schimbat. El a fost scos de pe teren în minutul 73, în același timp cu Daniel Bîrligea, când FCSB conducea cu 1-0. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor