Gigi Becali a distrus două vedete după Farul - FCSB: „Am vrut să-i scot în minutul 20. Nu se poate să joci la mișto”

Gigi Becali a distrus două vedete după Farul - FCSB: „Am vrut să-i scot în minutul 20. Nu se poate să joci la mișto”

Farul - FCSB 1-1. Gigi Becali, patronul roș-albaștrilor, a intrat în direct la GSP Live Special imediat după finalul meciului și a analizat partida făcută de echipa lui. Becali i-a luat la țintă pe Florin Tănase și pe Daniel Bîrligea. Primul a ieșit la pauză, al doilea în minutul 73. Patronul de la FCSB a decalarat că voia să-i schimbe la pauză. Gigi Becali, declarații la GSP Live Special după Farul - FCSB „Sunt foarte dezamăgit. Nu am... Sunt foarte supărat. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor