Ce a scris presa din Cipru după meciul cu România: „Gust dulce-amar”

Ce a scris presa din Cipru după meciul cu România: „Gust dulce-amar”

Presa din Cipru a subliniat că naționala lor ar fi putut chiar să câștige în fața României (2-2), într-un meci în care „tricolorii” lui Mircea Lucescu au condus cu 2-0. Ciprioții nu sunt pe deplin mulțumiți de punctul obținut cu România. Regretă că nu au reușit „miracolul” la ratarea uriașă din finalul partidei. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor