„Demisia, gata!” » Furie după Cipru - România: „Să le fie rușine! S-au făcut că vorbesc la telefon, ăsta e respectul!”

„Demisia, gata!” » Furie după Cipru - România: „Să le fie rușine! S-au făcut că vorbesc la telefon, ăsta e respectul!”

Suporterii României au fost extrem de nemulțumiți după remiza din Cipru, 2-2, în urma căreia „tricolorii” au rămas doar cu șanse matematice, infime, la câștigarea grupei și calificarea directă la Campionatul Mondial. Reprezentativa României avea nevoie de un succes la Nicosia pentru a rămâne în cărțile calificării, dar a clacat după ce a condus cu 2-0. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor