Selecționerul Ciprului, nemulțumit de egalul cu România: „Puteam câștiga”

Selecționerul Ciprului, nemulțumit de egalul cu România: „Puteam câștiga”

Apostolos Mantzios, selecționerul ciprioților, a reacționat după ce elevii săi au remizat cu România, scor 2-2 în preliminariile Campionatului Mondial din 2026. Selecționerul celor din Cipru a punctat faptul că echipa sa nu a început bine partida cu România, dar ulterior consideră că elevii săi au fost mai buni și puteau câștiga. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor