Bourceanu s-a antrenat cu naționala de minifotbal la Centrul Olimpic și a răbufnit: „E inadmisibil așa ceva!”

Bourceanu s-a antrenat cu naționala de minifotbal la Centrul Olimpic și a răbufnit: „E inadmisibil așa ceva!”

Alexandru Bourceanu (38 de ani), fostul mijlocaș de la FCSB, campion mondial cu naționala de minifotbal a României, a dezvăluit un episod șocant petrecut la Centrul Olimpic de la Izvorani, acolo unde prima reprezentativă de minifotbal s-a pregătit timp de două zile înainte de participarea la turneul final din Emiratele Arabe Unite. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor