Ilie Dumitrescu, verdict dur după seara de Champions League: „Mi se pare inadmisibil”

Ilie Dumitrescu, verdict dur după seara de Champions League: „Mi se pare inadmisibil”

Fostul internațional Ilie Dumitrescu (54 de ani) a analizat partida pierdută de Manchester United împotriva celor de la Copenhaga, scor 3-4, în etapa a patra a grupelor Ligii Campionilor. Englezii au avut 2-0, însă Rashford a fost eliminat în minutul 40 și Copenhaga a reușit să marcheze de două ori pănă la pauză. United a mai marcat un gol în repriza secundă, dar danezii nu s-au lăsat și au punctat de două ori pe final. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor