Fotbalistul din Superligă care îl exasperează pe Șumudică: „L-aș amenda mereu, e inconștient”

Fotbalistul din Superligă care îl exasperează pe Șumudică: „L-aș amenda mereu, e inconștient”

Marius Șumudică a avut un discurs dur la adresa mijlocașul Ovidiu Popescu (29 de ani) de la FCSB. Antrenorul lui Gaziantep l-a criticat pe fotbalistul adus de FCSB în vara lui 2016 din cauză că primește multe cartonașe galbene în prima parte a meciurilor. Marius Șumudică îl critică pe Ovidiu Popescu „Nu am nimic cu Ovidiu Popescu, dar dacă eram antrenor acolo, l-aș fi amendat mereu. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor