Basarab Panduru, după Rapid - FCSB: „Tot ce am văzut a fost invers”

Basarab Panduru, după Rapid - FCSB: „Tot ce am văzut a fost invers”

Fostul internațional român Basarab Panduru (54 de ani) a analizat disputa dintre Rapid și FCSB, de duminică seara, confruntare încheiată fără goluri marcate, 0-0, în etapa a 29-a a Superligii. FCSB a aliniat cea mai bună echipă cu patru zile înaintea unui meci crucial, turul optimilor de finală din Europa League, cu Lyon, dar a rămas în inferioritate numerică după jumătate de oră, Dawa fiind eliminat pentru două cartonașe galbene văzute în decurs de 4 minute. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor