Barcelona, în corzi! Dezvăluiri incredibile » Șeful arbitrilor și-a format compania „exclusiv pentru nevoile clubului”. Și spune: „V-am făcut atâtea favoruri!”

Barcelona, în corzi! Dezvăluiri incredibile » Șeful arbitrilor și-a format compania „exclusiv pentru nevoile clubului”. Și spune: „V-am făcut atâtea favoruri!”

Enriquez Negreira, fost vicepreședinte al Comisiei Tehnice a Arbitrilor spanioli, a trimis Barcelonei un burofax în care solicita clubului catalan plata datorilor și amintea de „o relație atât de lungă, în care am avut atât de multe secrete împărtășite”. Cazul „Negreira” continuă să facă valuri în Spania. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor