Se întâmplă în Superligă » Fotbaliști amendați de propriul club cu 800 de lei dintr-un motiv incredibil

Se întâmplă în Superligă » Fotbaliști amendați de  propriul club cu 800 de lei dintr-un motiv incredibil

FC Argeș a avut câștig de cauză la Comisia de Disciplină într-o speță mai rar întâlnită în fotbalul românesc. Clubul din Trivale și-a amendat trei jucători după ce aceștia au „îndrăznit” să plece de la stadion în ziua unui meci din campionat.  Cazul s-a judecat la Comisia de Disciplină, iar fotbaliștii sunt acum buni de plată. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor