Râsu'-plânsu' la Dinamo » Clubul a închiriat „Arcul de Triumf”, dar face casting pentru brancardieri: „Avem doritori?”

Râsu'-plânsu' la Dinamo » Clubul a închiriat „Arcul de Triumf”, dar face casting pentru brancardieri: „Avem doritori?”

Dinamo se fălește că e primul club care reușește să joace pe „Arcul de Triumf”, dar suferă din punct de vedere organizatoric înaintea meciului cu Unirea Constanța de luni, programat pe arena de lângă Mănăstirea Cașin. Cu patru zile înaintea partidei, liderii DDB și-au dat seama că au nevoie de doi voluntari care să-i ajute la organizarea partidei. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor