Au început lucrările pentru investiția de 16 milioane de euro » Ion Țiriac, printre cei care au dat bani: „Am dublat de fiecare dată”

Au început lucrările pentru investiția de 16 milioane de euro » Ion Țiriac, printre cei care au dat bani: „Am dublat de fiecare dată”

Au început lucrările la o nouă clinică de psihiatrie pediatrică din cadrul Spitalului Obregia. Investitia, în valoare de peste 16,5 milioane de euro, este finanțată integral din surse private. La evenimentul de lansare a șantierului au participat reprezentanți ai autorităților locale și ai mediului privat, printre care Ion Țiriac, Codin Maticiuc, inițiator „Spitale Publice din Bani Privați”, Stelian Bujduveanu, primarul general interimar al Capitalei, Daniel Băluță, ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor