Anunț de ultimă oră făcut de Rapid » Derby-ul cu FCSB, direct în top

Anunț de ultimă oră făcut de Rapid » Derby-ul cu FCSB, direct în top

Rapid a anunțat că meciul cu FCSB se va disputa cu casa închisă. Programat inițial pe Giulești, derby-ul Rapid – FCSB a fost mutat pe Arena Națională, după ce conducerea clubului alb-vișiniu a văzut cererea mare de bilete. Iar decizia a fost una inspirată, fanii respectându-și angajamentul de a cumpărat cât mai multe bilete. Sold-out la Rapid – FCSB Rapid a emis un comunicat cu câteva ore înainte de derby prin care anunța că s-au epuizat toate tichetele. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor