Ultrașii FCSB, derapaj rasist, înainte de meciul cu Rapid: „Mâine după fier vechi «trebe» să strigați”

Ultrașii FCSB, derapaj rasist, înainte de meciul cu Rapid: „Mâine după fier vechi «trebe» să strigați”

Ultrașii de la FCSB au început războiul de la distanță cu fanii Rapidului și au avut un derapaj rasist. Cu câteva ore înainte de înfruntarea de pe Arena Națională, ultrașii FCSB din Peluza Nord au postat un mesaj în care ofereau detalii despre cum vor face deplasarea spre cel mai mare stadion din București. Iar la finalul mesajului au avut un derapaj rasist la adresa suporterilor echipei rivale. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor