Ultrașii FCSB, derapaj xenofob la adresa rapidiștilor: „Mâine după fier vechi «trebe» să strigați”

Ultrașii FCSB, derapaj xenofob la adresa rapidiștilor: „Mâine după fier vechi «trebe» să strigați”

Ultrașii de la FCSB au început războiul de la distanță cu fanii Rapidului și au avut un derapaj xenofob la adresa acestora. Cu câteva ore înainte de înfruntarea de pe Arena Națională, ultrașii FCSB din Peluza Nord au postat un mesaj în care ofereau detalii despre cum vor face deplasarea spre cel mai mare stadion din București. Iar la finalul mesajului au avut un derapaj xenofob la adresa suporterilor echipei rivale. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor