Anomalie cu repetiție » Dinamo e „magnet” pentru meciuri stranii: ce s-a întâmplat în 2016 le întrece pe toate!

Anomalie cu repetiție » Dinamo e „magnet” pentru meciuri stranii: ce s-a întâmplat în 2016 le întrece pe toate!

Dinamo - CS Dinamo, unul dintre cele mai stranii dueluri pe care fotbalul românesc le-a văzut vreodată, se joacă marți seara, pe „Arcul de Triumf”, în grupele Cupei României Betano (ora 21:00). „Câinii” din prima ligă întâlnesc echipa cu același nume din liga secundă, care are pe deasupra rol de „satelit” neoficial. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor