Andrei Nicolescu a intrat în direct și a lăudat 4 jucători de la Dinamo: „I-am câștigat”

Andrei Nicolescu a intrat în direct și a lăudat 4 jucători de la Dinamo: „I-am câștigat”

Andrei Nicolescu, administratorul special de la Dinamo, a remarcat 4 jucători după remiza cu Oțelul, scor 1-1. Dinamo a fost nevoită să se bazeze pe mulți jucători tineri, rezerve în meciurile precedente, din cauza numeroaselor accidentări din lot. Andrei Mărginean și Licsandru au fost titulari pentru roș-albi, aceștia fiind remarcați de Andrei Nicolescu. Oficialul lui Dinamo i-a mai lăudat pe Rotund și Caragea, intrați pe parcurs. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor