Dinamo ca un „câine” rău! Remiză la Galați cu Oțelul: echipa lui Dorinel Munteanu, neînvinsă în campionat

Dinamo ca un „câine” rău! Remiză la Galați cu Oțelul: echipa lui Dorinel Munteanu, neînvinsă în campionat

Dinamo a obținut o remiză la Galați, 1-1, pe terenul Oțelului, echipă neînvinsă în acest sezon de Superligă, deși a suferit enorm în prima repriză după ce a deschis scorul. Dunărenii n-au știut să facă diferența când au avut posibilitatea, apoi au scăpat cu bine pe final, datorită portarului Iustin Popescu, care greșise în fața lui Selmani. Rezultatele și programul etapei a 10-a din Superliga Inovație, inovație, inovație... ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor