Imagini scandaloase » Dorinel Munteanu și-a luat de guler jucătorul în meciul cu Dinamo

Imagini scandaloase » Dorinel Munteanu și-a luat de guler jucătorul în meciul cu Dinamo

Oțelul - Dinamo. Dorinel Munteanu, antrenorul echipei gălățene, a făcut un gest scandalos în minutul 33. Fostul mare fotbalist român e unul dintre cei mai recalcitranți antrenori din Superliga. Agitat la fiecare meci, la fiecare fază, Dorinel Munteanu are momente când își pierde controlul. Dacă de obicei țipă din toată ființa la arbitrii și la jucătorii lui, în meciul cu Dinamo a mers mai departe și a făcut un gest scandalos. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor