Kopic, prima reacție după Oțelul - Dinamo: „Trebuie să supraviețuim” + „Încă aștept jucători”

Kopic, prima reacție după Oțelul - Dinamo: „Trebuie să supraviețuim” + „Încă aștept jucători”

Oțelul - Dinamo 1-1. Zeljko Kopic, antrenorul „câinilor”, a analizat remiza obținută la Galați. Croatul crede că rezultatul e unul corect și e mulțumit de remiza obținută, în contextul accidentărilor din lotul lui Dinamo, care nu a avut 7 titulari la dispoziție la Galați. Zeljko Kopic: „Trebuie să supraviețuim acestei perioade” „A fost un meci interesant, cu multă intensitate. În prima parte am fost dominați, deși am făcut un pressing bun și am marcat. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor