Alex Băluță revine în România și se va bate la promovare » Salariu astronomic

Alex Băluță revine în România și se va bate la promovare » Salariu astronomic

Alexandru Băluță (32 de ani) a semnat cu Poli Timișoara, club care a promovat la finalul stagiunii precedente în Liga 2. Rămas liber de contract după despărțirea de Boluspor, alături de care a evoluat în al doilea eșalon din Turcia, Alexandru Băluță va ataca promovarea în Superliga alături de Poli Timișoara. Alexandru Băluță semnează cu Poli Timișoara Alexandru Băluță a semnat cu Poli Timișoara și va evolua în Liga 2. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor