Adrian Porumboiu, vehement: „Băi, Gâlcă, echipa ta e umilită și surclasată și tu vorbești de arbitraj? Suntem la pomană?”

Adrian Porumboiu, vehement: „Băi, Gâlcă, echipa ta e umilită și surclasată și tu vorbești de arbitraj? Suntem la pomană?”

Adrian Porumboiu, fost arbitru internațional și fost finanțator la FC Vaslui, a comentat arbitrajul de la meciul Rapid – Oțelul 0-2 și l-a felicitat pe Cristian Moldoveanu. Rapid, liderul din Superligă, a pierdut categoric meciul cu Oțelul, 0-2, chiar în Giulești. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor