A încasat aproape 20 de milioane de euro și a dispărut » Mihai Stoica, una dintre victime: „Am pierdut foarte mulți bani”

A încasat aproape 20 de milioane de euro și a dispărut » Mihai Stoica, una dintre victime: „Am pierdut foarte mulți bani”

Mihai Stoica, președintele Consiliului de Administrație de la FCSB, susține că nu a mai auzit de foarte mult timp de Dumitru Bucșaru, finanțatorul cu care a colaborat în perioada petrecută la Unirea Urziceni și care i-a dat cea mai mare țeapă din punct de vedere financiar. Acesta a povestit despre suma de bani pe care nu a mai încasat-o, 220.00 de euro, dar și de faptul că nu a mai auzit nimic de fostul conducător de club. Mihai Stoica: „ Am pierdut 220. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor