Mihai Stoica, președintele Consiliului de Administrație de la FCSB, susține că nu a mai auzit de foarte mult timp de Dumitru Bucșaru, finanțatorul cu care a colaborat în perioada petrecută la Unirea Urziceni și care i-a dat cea mai mare țeapă din punct de vedere financiar. Acesta a povestit despre suma de bani pe care nu a mai încasat-o, 220.00 de euro, dar și de faptul că nu a mai auzit nimic de fostul conducător de club. Mihai Stoica: „Am pierdut 220. ...
Ce se mai știe despre Dumitru Bucșaru, patronul minunii Unirea Urziceni, dispărut din fotbal după ce a încasat 20 de milioane de euro » Mihai Stoica: „Am pierdut foarte mulți bani acolo”
- de Gazeta sporturilor
- 2025/12/15 10:06
Alte știri din Gazeta sporturilor
Publicații din Bucuresti
Adevarul
Agerpres
Anuntul imobiliar
Ararat
Banii nostri
Bursa
Cancan.ro
Cotidianul
Curierul National
Digi24
DigiSport
Evenimentul zilei
Formula AS
G4Media.ro
Gandul
Gazeta sporturilor
Ghimpele
Ghiseul Bancar
Hotnews
Jurnalul National
Libertatea
Natiunea
ProSport
Romania Libera
Romania Noua
Sport Magazin
Sport.ro
Spotmedia.ro
Spy News
Stiripesurse.ro
Tricolorul
Wall-Street
Ziarul Financiar
