„Acolo s-a rupt totul cu FCSB!” » Președintele Rapidului, întrebat în direct: „E normal ca Șumudică să spună că joacă pentru CFR?”

„Acolo s-a rupt totul cu FCSB!” » Președintele Rapidului, întrebat în direct: „E normal ca Șumudică să spună că joacă pentru CFR?”

Viorel Moldovan, președintele Rapidului, a analizat, azi, în direct la GSP Live, remiza spectaculoasă din prima rundă a play-off-ului, 3-3 cu FCSB: „Totul s-a rupt la accidentarea lui Aioani”. Moldovan nu contestă arbitrajul, laudă prestațiile lui Ciobotariu, Christensen, Dobre și afirmă că „jucăm în primul rând pentru noi și pentru bunăstarea Rapidului”. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor