Mihai Stoica, „mesaj-fluviu” după FCSB - Rapid: „O glumă pe care nu am înțeles-o! Să nu se mai chinuie pe la meciuri. Recomand plimbări în parc sau seriale”

Mihai Stoica, „mesaj-fluviu” după FCSB - Rapid: „O glumă pe care nu am înțeles-o! Să nu se mai chinuie pe la meciuri. Recomand plimbări în parc sau seriale”

Mihai Stoica (59 de ani), președintele Consiliului de Administrație de la FCSB, a venit cu un mesaj amplu pe rețelele de socializare, luni la prânz, după derby-ul cu Rapid, de duminică seara, încheiat la egalitate, scor 3-3. Acesta s-a arătat dezamăgit de faptul că echipa lui a fost criticată și că unele voci au susținut că Rapid ar fi fost mai bună. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor