Doar 3 jucători lăudați după FCSB - Rapid: „Au arătat mai mult ca restul” + Cine a dezamăgit

Doar 3 jucători lăudați după FCSB - Rapid: „Au arătat mai mult ca restul” + Cine a dezamăgit

Mihai Teja (46 de ani), fostul antrenor de la FCSB, a lăudat 3 jucători după remiza roș-albaștrilor cu Rapid, scor 3-3. Tehnicianul român consideră că Florin Tănase, Daniel Bîrligea și Denis Ciobotariu au fost cei mai buni de pe teren. Tănase a marcat golul de 3-3, din prelungiri, Bîrligea a dat un gol și un assist, iar Ciobotariu a reușit o „dublă” pentru giuleșteni. În schimb, Mihai Teja consideră că Petrila și David Miculescu au jucat sub așteptări. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor