A vorbit în locul lui Dorinel Munteanu și este optimist după ce Oțelul Galați a învins U Cluj: „Putem bate orice echipă”

A vorbit în locul lui Dorinel Munteanu și este optimist după ce Oțelul Galați a învins U Cluj: „Putem bate orice echipă”

Dorin Toma, secundul lui Dorinel Munteanu, s-a declarat extrem de mulțumit după ultima victorie a Oțelului, scor 1-0, cu U Cluj. Cu Dorinel Munteanu suspendat, Dorin Toma a fost cel care a jucat rolul de „principal” în această partidă.  La finalul meciului, Toma a spus că anul 2023 a fost unul foarte bun pentru gălățeni, care au reușit să promoveze în SuperLiga, să se califice în sferturile Cupei României și să ocupe un loc surprinzător în competiția internă. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor