Loți Boloni iar a intrat în vrie la Metz. O lună neagră, 3 înfrângeri consecutive. Și încheie anul pe terenul lui PSG!

Loți Boloni iar a intrat în vrie la Metz. O lună neagră, 3 înfrângeri consecutive. Și încheie anul pe terenul lui PSG!

Ladislau Boloni joacă în salturi la FC Metz în acest sezon de Ligue 1. Patru meciuri bune, patru slabe. Acum e în seria teribilă. 0-1 cu Montpellier acasă a fost al 3-lea eșec la rând. Și urmează deplasarea de la Paris cu PSG. Ladislau Boloni a promovat-o chiar din primul sezon pe FC Metz în Ligue 1, dar în elită nu poate menține un ritm mai bun mai mult de patru etape. Urmate invariabil de o perioadă slabă. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor