Ovidiu Sabău, după ce U Cluj a pierdut cu Oțelul Galați: „Nu suntem atât de puternici”

Ovidiu Sabău, după ce U Cluj a pierdut cu Oțelul Galați: „Nu suntem atât de puternici”

Ovidiu Sabău (55 de ani), antrenorul Universității Cluj, a declarat că înfrângerea cu Oțelul Galați, scor 0-1, este una care îi aduce cu picioarele pe pământ pe jucătorii lui.  Ovidiu Sabău s-a arătat surprins de înfrângerea care a venit într-un moment bun al echipei sale. Clujenii adunaseră 4 victorii consecutive, 3 în SuperLiga, una în Cupa României. Chiar și cu această înfrângere, U Cluj încheie etapa pe loc de play-off. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor