A câștigat Liga Campionilor cu Real Madrid și acum va juca în... Hong Kong

A câștigat Liga Campionilor cu Real Madrid și acum va juca în... Hong Kong

La 35 de ani, Asier Illarramendi a semnat cu Kitchee SC, echipă din prima ligă din Hong Kong. A atins apogeul cu Real Madrid, a jucat pentru naționala Spaniei și acum, la 35 de ani, Asier Illarramendi se pregătește să înfrunte o nouă provocare în carieră, după ce a semnat cu Kitchee din Hong Kong. Asier Illaramendi a luat Liga Campionilor cu Real Madrid și a ajuns să joace în Hong Kong „Fostul internațional spaniol Asier Illarramendi a semnat cu Kitchee. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor