Cadre inedite cu Sabalenka: a luat cina cu David Beckham, iar apoi a promovat un „meet and greet”

Cadre inedite cu Sabalenka: a luat cina cu David Beckham, iar apoi a promovat un „meet and greet”

Aryna Sabalenka se bucură după câștigarea ultimului Grand Slam al sezonului, US Open, și, totodată, al patrulea din cariera ei. Se află încă la New York, unde are obligații față de presă și sponsori. La un eveniment organizat de brand-ul de bere Stella Artois, sportiva s-a fotografiat cu David Beckham, Maria Sharapova și Frances Tiafoe. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor