Scandal la Poliția Rutieră București după ce un agent și-a uitat șpaga în mașina de serviciu

Scandal la Poliția Rutieră București după ce un agent și-a uitat șpaga în mașina de serviciu

Patru polițiști ai Brigăzii Rutiere București au fost arestați la domiciliu după ce unul dintre aceștia ar fi uitat în mașina de serviciu o sumă de bani pe care o primise drept mită. Colegul care a preluat autospeciala s-ar fi alarmat și ar fi făcut scandal, deoarece, inițial, ar fi crezut că i se înscenează […]


Citește articolul complet pe Gandul

Alte știri din Gandul