Premierul demis Ilie Bolojan anunță ședință extraordinară de Guvern luni, la ora 20.00

Premierul demis Ilie Bolojan anunță ședință extraordinară de Guvern luni, la ora 20.00

Guvernul condus interimar de Ilie Bolojan se va reuni luni, de la ora 20:00, într-o ședință de urgență, potrivit unui anunț de ultimă oră publicat pe pagina Executivului. Cel mai probabil, aceasta ar urma să fie ultima ședință de guvern desfășurată în actualul format. Reuniunea Executivului are loc într-un moment de maximă intensitate politică, chiar […]


Citește articolul complet pe Gandul

Alte știri din Gandul