Monica Anisie, nominalizată la conducerea Ministerului Educației în cabinetul lui Veștea, spune că nu i s-a cerut demisia din PNL

Monica Anisie, nominalizată la conducerea Ministerului Educației în cabinetul lui Veștea, spune că nu i s-a cerut demisia din PNL

Luni, în comisiile de învățământ din Parlament, Monica Anisie, nominalizată la conducerea Ministerului Educației și Cercetării în cabinetul lui Adrian Veștea, a declarat că nu i s-a cerut demisia de onoare din PNL și că nu vede motive pentru care să părăsească formațiunea. Monica Anisie: ”Eu nu mi-am trădat în niciun caz principiile liberale” „Eu […]


Citește articolul complet pe Gandul

Alte știri din Gandul