Veștea răspunde invitației lui George Simion și anunță că se întâlnește cu președintele AUR

Veștea răspunde invitației lui George Simion și anunță că se întâlnește cu președintele AUR

Premierul desemnat, Adrian Veștea, a răspuns, pe Facebook, invitației lui George Simion de a se întâlni pentru a negocia susținerea guvernului în Parlament. Redăm integral mesajul lui Adrian Veștea. „Sunt un om al dialogului și al consensului. Înțelegând responsabilitatea care îmi revine pentru a pune capăt haosului politic, voi avea o întâlnire cu președintele AUR, […]


Citește articolul complet pe Gandul

Alte știri din Gandul