Încă un scandal la Primăria Slatina. Doi șoferi s-ar fi luat la bătaie pe scările din fața instituției

Încă un scandal la Primăria Slatina. Doi șoferi s-ar fi luat la bătaie pe scările din fața instituției

Doi angajați din cadrul Primăriei Slatina s-ar fi luat la bătaie în fața sediului instituției, joi după-amiază, 25 iunie 2026. Polițiștii cercetează cele întâmplate.


Citește articolul complet pe Adevarul

Alte știri din Adevarul