Neymar a plâns în vestiar după ce a jucat din nou pentru Brazilia

Neymar a plâns în vestiar după ce a jucat din nou pentru Brazilia

Introdus pe teren în min. 78 al meciului pe care Brazilia l-a câștigat (3-0) în fața Scoției, Neymar s-a îmbrăţişat mai apoi cu partenera sa, Bruna Biancardi, precum şi cu trei dintre cei patru copii ai săi: Mavie şi Mel, născute din relaţia sa cu modelul brazilian, şi fiul său mai mare, Davi Lucca.


Citește articolul complet pe Adevarul

Alte știri din Adevarul