Droguri de 60.000 de euro, aduse din Spania prin curier. Doi tineri au fost reținuți la Constanța

Droguri de 60.000 de euro, aduse din Spania prin curier. Doi tineri au fost reținuți la Constanța

Doi tineri de 22 și 17 ani au fost reținuți de procurorii DIICOT Constanța, fiind acuzați că au introdus în România peste 5 kilograme de canabis din Spania, prin intermediul unei firme de curierat.


Citește articolul complet pe Adevarul

Alte știri din Adevarul