Clipe de groază în Alba Iulia. Un bebeluș a fost salvat dintr-o mașină încinsă la peste 30°C de un jandarm aflat în timpul liber

Clipe de groază în Alba Iulia. Un bebeluș a fost salvat dintr-o mașină încinsă la peste 30°C de un jandarm aflat în timpul liber

Clipe de panică în Alba Iulia, unde un bebeluș de 4 luni a rămas blocat într-o mașină încinsă la peste 30°C, după ce autoturismul s-a încuiat accidental cu cheile în interior. Situația a fost salvată în ultimul moment de intervenția unui jandarm aflat în timpul liber.


Citește articolul complet pe Adevarul

Alte știri din Adevarul