VIDEO Prima reacție a lui Fulgy, fiul Clejanilor, după ce a ieșit de la Psihiatrie: "Mă adresez exact ca un lord. Eu sunt bine, mersi, sunt numărul 1 posibil!"

VIDEO Prima reacție a lui Fulgy, fiul Clejanilor, după ce a ieșit de la Psihiatrie: "Mă adresez exact ca un lord. Eu sunt bine, mersi, sunt numărul 1 posibil!"

Fulgy, fiul Vioricăi și a lui Ioniță de la Clejani, a fost externat din Spitalul Clinic de Psihiatrie „Alexandru Obregia”, după săptămâni bune de la internare. El a intrat imediat pe TikTok, lăudându-se că e „viral”, „ca un lord” și „numărul 1”.


Citește articolul complet pe Stiripesurse.ro

Alte știri din Stiripesurse.ro