Kelemen Hunor: Încrederea, în societatea românească, este deficitul cel mai grav

Kelemen Hunor: Încrederea, în societatea românească, este deficitul cel mai grav

Preşedintele UDMR, Kelemen Hunor, consideră că încrederea este 'deficitul cel mai grav' în societatea românească şi că problema cea mai mare este că 'statul, de foarte multe ori, prin instituţiile lui, îşi bate joc de cetăţean'.&#...


Citește articolul complet pe Stiripesurse.ro

Alte știri din Stiripesurse.ro