VIDEO AUR anunță că nu va vota Guvernul Veștea. Petrișor Peiu: „Nu vă îmbătați cu apă rece. Mie îmi pare rău că pesediștii își mint alegătorii în halul ăsta”

VIDEO AUR anunță că nu va vota Guvernul Veștea. Petrișor Peiu: „Nu vă îmbătați cu apă rece. Mie îmi pare rău că pesediștii își mint alegătorii în halul ăsta”

Liderul senatorilor AUR, Petrişor Peiu, a declarat duminică după-amiază că AUR nu va vota Guvernul Veștea. Declarația vine în contextul în care PSD a votat în unanimitate pentru intrarea la guvernare în cadrul guvernului lui Adrian Veștea, dacă acest...


Citește articolul complet pe Stiripesurse.ro

Alte știri din Stiripesurse.ro