Constanța dă startul „Săptămânii Gastronomice Dobrogene”: Meniu special la doar 50 de lei în 16 locații

Constanța dă startul „Săptămânii Gastronomice Dobrogene”: Meniu special la doar 50 de lei în 16 locații

Organizaţia Patronală HoReCa RESTO Constanţa lansează prima ediţie a "Săptămânii Gastronomice Dobrogene", în perioada 22-29 iunie 2026, un eveniment dedicat promovării diversităţii culinare a oraşului Constanţa şi din întreaga regiune Dobroge...


Citește articolul complet pe Stiripesurse.ro

Alte știri din Stiripesurse.ro