SMS-ul de la Simion. Cel puțin 20 de parlamentari AUR prezenți în Parlament / Murad: Dacă Simion ne dă voie să votăm cum vrem, eu votez „pentru”, eu sunt patriot/ UPDATE Simion: Noi ieșim din sala. Nu trădăm

SMS-ul de la Simion. Cel puțin 20 de parlamentari AUR prezenți în Parlament / Murad: Dacă Simion ne dă voie să votăm cum vrem, eu votez „pentru”, eu sunt patriot/ UPDATE Simion: Noi ieșim din sala. Nu trădăm

Deputatul AUR Mohammad Murad a declarat, la sosirea în plen, că el votează guvernul Adrian Veștea dacă George Simion le dă voie parlamentarilor AUR să voteze cum vor ei.


Citește articolul complet pe Stiripesurse.ro

Alte știri din Stiripesurse.ro