Dacă vedem că suntem răguşiţi o perioadă mai mare de trei săptămâni, este obligatoriu să mergem la ORL-ist - Medic specialist

Dacă vedem că suntem răguşiţi o perioadă mai mare de trei săptămâni, este obligatoriu să mergem la ORL-ist - Medic specialist

Răguşeala care persistă mai mult de trei săptămâni este semn de boală


Citește articolul complet pe Stiripesurse.ro

Alte știri din Stiripesurse.ro