Prima reacție de la Kremlin după demisia lui Keir Starmer: Avem multe îndoieli că lucrurile se vor îmbunătăţi după plecarea sa

Prima reacție de la Kremlin după demisia lui Keir Starmer: Avem multe îndoieli că lucrurile se vor îmbunătăţi după plecarea sa

Kremlinul şi-a exprimat luni îndoielile că relaţiile între Rusia şi Regatul Unit se vor îmbunătăţi după demisia premierului Keir Starmer, anunţată cu câteva ore mai devreme.


Citește articolul complet pe Stiripesurse.ro

Alte știri din Stiripesurse.ro