Prinşi de e-SIGUR, zeci de șoferi au minţit că la volan se aflau soțiile. Pot ajunge la închisoare pentru acest gest

Prinşi de e-SIGUR, zeci de șoferi au minţit că la volan se aflau soțiile. Pot ajunge la închisoare pentru acest gest

De la începutul acestui an, 32 de şoferi prinşi de radar, prin sistemul e-SIGUR, au gasit aceeaşi scuză: "nu eu conduceam, ci soţia"


Citește articolul complet pe Stiripesurse.ro

Alte știri din Stiripesurse.ro